5 листопада 2018 р.

Освячення вхідної мозаїки вмч. Димитрія Солунського


У неділю, 4 листопада, після Божественної Літургії, у храмі с. Вишнів відбулося освячення мозаїчної ікони покровителя місцевого храму Димитрія Солунського, яку було встановлено зовсім нещодавно.
Настоятель храму, священик Павло Чамахуд, розповів прихожанам про богословський символізм того, що зображено на іконі.
Окрім цього, священик подякував усім, хто долучився до придбання мозаїки святого, адже вмч. Димитрій є покровителем не лише храму, а й усього села.
Нагадаємо, що 7 листопада о 16:30,  напередодні престольного свята, у храмі відбудеться урочиста Всенічна із акафістом, а 8 листопада о 8:00 водосвятний молебень та святкова Літургія.
Запрошуємо усіх жителів села та гостей із навколишніх територій розділити цю радість із нами!


Недільна школа продовжує свою роботу

Уже третій місяць поспіль щонеділі діти віком від 5 до 14 років відвідують уроки у недільній школі при Свято-Дмитрівському храмі с. Вишнів.
За цей час учням вдалося заповнити частину свого дитячого іконостасу, дізнатися історії  великих церковних свят, познайомитися із сімома Заповідями Божими, а також поспілкуватися зі священиком та матушкою про властивості Божі, про добро і зло, про совість та інші християнські цінності.
Окрім того, усі бажаючі діти відвідують заняття із церковного хору, на яких долучаються до світу богослужбової музики.
Нагадаємо, що окрім дітей, недільну школу для дорослих відвідують усі охочі прихожани храму. На лекціях священик викладає парафіянам основи православної віри.
Запрошуємо усіх, хто іще не встиг відвідати наші заняття!
Щонеділі:
12 год. - заняття для дітей
13 год. - заняття з хору
13 год. - лекція для прихожан